Blachodachówka na garażu blaszanym – estetyka i najwyższa jakość

Do niedawna garaż blaszany kojarzył się większości z nas ze schowkiem na materiały budowlane, potrzebnym jedynie na czas budowy. Mało, kto chciał go później zachować w swoim pięknym ogrodzie, ponieważ blaszak z blachy ocynkowanej, ze spadem dachu do tyłu i bramą dwuskrzydłową, nie bardzo pasował do pięknego obejścia domu, granitowej kostki brukowej oraz różanych klombów uroczo oplatających posesję :).

Sytuacja zaczęła się zmieniać, kiedy producenci garaży blaszanych, w tym firma Konstal jako jedna z pierwszych, zaczęli wprowadzać na rynek ekskluzywne garaże blaszane, w których główny nacisk położono, na jakość i estetykę produktu. Ściany garaży blaszanych zaczęto wykonywać z blachy drewnopodobnej, elementy konstrukcyjne ukrywać stosując tak zwane obróbki, dodawać obróbki rynnowe i podobne rozwiązania, a wszystko po to, aby klient otrzymał produkt, który będzie cieszyło oko przez wiele lat – w naszej firmie nazwano je SUPERLINE PLUS.

Garaże te wyglądały i nadal wyglądają imponująco oraz cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. W tym momencie można by powiedzieć – MAMY TO! MAMY PRODUKT IDEALNIE ZBILANSOWANY POD WZGLĘDEM CENY I JAKOŚCI ?. Nie spoczęliśmy jednak na laurach, gdyż szybko okazało się, że ciągle można coś poprawić – DACH!!!. W garażach SUPERLINE PLUS dach wykonywany jest z blachy trapezowej, - a przecież dach wykonany z blachodachówki mógłby wyglądać jeszcze lepiej – orzekł dział rozwoju i innowacji naszej firmy. Pierwsze wyprodukowane garaże z blachodachówką zeszły jak świeże bułeczki i ten fakt dał nam przekonanie, iż jest to odpowiedni kierunek. Wtedy to podjęliśmy ostateczną decyzje o wprowadzeniu do produkcji garaży blaszanych z dachem z blachodachówki, nadając im nazwę EXTRALINE. W celu zmniejszenia kosztów garaży tego typu, postanowiliśmy stworzyć własną linie do produkcji blachodachówki. Dzięki temu, produkowane przez naszą firmę ekskluzywne garaże z blachodachówką są atrakcyjne również pod względem ceny.

Wybierając garaż blaszany sami muszą Państwo odpowiedzieć sobie na pytanie - jaki model wybrać. Firma Konstal daje Państwu możliwość stworzenia blaszaka, który będzie dostawany pod każdym względem do Państwa potrzeb.

 


Koszyk
produktów: 0
wartość: 0 zł
rabat: 0 zł
w sumie: 0 zł
przejdź do kasy

Kontakt

% Kody rabatowe
wprowadź kod rabatowy

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
Telefon
E-mail
Kod pocztowy
Miejscowość
Województwo
Wiadomość
Odpowiedź w ciągu 24 godzin.
Wszystkie pola są wymagane.

Kalkulatory cen

Garaz
Brama
Kojec
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://www.konstal-garaze.pl/blog/2020-11-20/blachodachowka-na-garazu-blaszanym-estetyka-i-najwyzsza-jakosc.html