Garaż blaszany z oknem PCV

Gdy już podejmie sie decyzje o zakupie blaszaka niezależnie czy będzie to standardowy garaż blaszany z blachy ocynkowej, czy też ekskluzywny garaż blaszany typu SUPERLINE bądź EXTRALINE, warto pomyśleć o dodatkowych elementach, w które można go doposażyć.

Jednym z takich dodatków jest okno.
Jednak zanim zamówimy garaż blaszany z oknem musimy odpowiedzieć sobie na podstawowe pytanie, a mianowicie: Do czego będzie ten blaszak nam służył?

Jeżeli stwierdzimy, że garaż ma służyć tylko i wyłącznie do przechowywania samochodu i nie będziemy w nim wykonywać żadnych dodatkowych prac typu: naprawy samochodu, majsterkowanie etc to doposażenie garażu w okno nie jest konieczne. Sprawa przedstawia się inaczej, jeżeli planujemy nasz garaż przeznaczyć pod przydomowy warsztat, magazyn, drewutnie itp., wtedy zastosowanie okien pozwoli nam doświetlić wnętrze blaszka a co za tym idzie zaoszczędzimy pieniądze, które musielibyśmy przeznaczyć na stałe oświetlenie elektryczne, a dodatkowo praca w takim garażu blaszanym jest po prostu przyjemniejsza.

W naszej firmie mają państwo dostępne okna PCV o wymiarze 80x60cm w standardzie w kolorze białym. Jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy do naszej oferty okna w następujących kolorach: złoty dąb, ciemny orzech, ciemny grafit, ciemny brąz. Możliwość zmiany koloru pozwala na dostosowanie okna do kolorystyki blachy, z jakiej garaż jest wykonany, dzięki czemu całość staje się bardziej estetyczna, co jest niezwykle ważne w garażach ekskluzywnych tylu, SUPERLINE I EXTRALINE.


Koszyk
produktów: 0
wartość: 0 zł
rabat: 0 zł
w sumie: 0 zł
przejdź do kasy

Kontakt

% Kody rabatowe
wprowadź kod rabatowy

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
Telefon
E-mail
Kod pocztowy
Miejscowość
Województwo
Wiadomość
Odpowiedź w ciągu 24 godzin.
Wszystkie pola są wymagane.

Kalkulatory cen

Garaz
Brama
Kojec
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://www.konstal-garaze.pl/blog/2021-12-27/garaz-blaszany-z-oknem-pcv.html