Bramy garażowe

Brama garażowa jest nieodzownym elementem każdego garażu. Od prawidłowego wyboru rodzaju bramy będzie zależała późniejsza eksploatacja pomieszczenia. Zakup bramy jest inwestycją na kilka lat, dlatego warto się zastanowić jaka brama będzie dla Państwa najlepszym rozwiązaniem. W przypadku braku miejsca przed garażem najlepszym rozwiązaniem jest zakup bramy uchylnej, gdyż do jej otwarcia nie potrzeba dużej przestrzeni. Innym aspektem jest miejsce w garażu na zamontowanie chociażby prowadnic. Konstrukcja niektórych budynków nie daje takiej możliwości, co z kolei uniemożliwia montaż bramy uchylnej. Wówczas warto pomyśleć o bramie dwuskrzydłowej, której konstrukcja umożliwia otwieranie jej na zewnątrz.

 

1.  Dowolny rozmiar

Jesteśmy PRODUCENTEM dlatego też możemy wykonać bramy na zamówienie o konkretnych wymiarach. Należy tylko podać wymiar otworu oraz rodzaj bramy, a resztą zajmą się już nasi konsultanci. Nie muszą się już Państwo martwić, że nie znajdą bramy o odpowiednich wymiarach. Zobacz jak wykonać pomiar otworu pod bramę garażową. Bramy garażowe jak i drzwi montujemy standardowo w świetle otworu. Światło przejazdu w bramie uchylnej zmniejsza się 20 cm zarówno na szerokość jak i na wysokość. Światło przejazdu w bramie dwuskrzydłowej zmniejsza się na szerokość 14 cm, natomiast na wysokość 10 cm od wymiarów zewnętrznych bramy.

2. Uchylne

Oferowane przez nas BRAMY UCHYLNE cechuje łatwość otwierania jak również bezpieczeństwo użytkowania. Zastosowane w mechanizmie bramy sprężyny po obu stronach doskonale równoważą ciężar całej konstrukcji, co ma wpływ na bezawaryjne funkcjonowanie całej bramy, a także powoduje, iż zamykanie i otwieranie nie wymaga użycia dużej siły. Wszystkie bramy uchylne posiadają standardowe zamknięcie w postaci zamka, który umieszczony jest w centralnej części bramy i współpracuje on z systemem ryglowania.

3. Dwuskrzydłowe

Tradycyjne zamknięcie garaży, pomieszczeń magazynowych oraz gospodarczych. Prosta konstrukcja bramy zapewnia jej cichą i bezawaryjną pracę przez cały okres użytkowania. Bramy dwuskrzydłowe idealnie sprawdzą się do zamknięcia wysokich pomieszczeń magazynowych czy garaży. Prawe skrzydło bramy posiada zamek z wkładką oraz klamką, natomiast drugie jest ryglowane góra-dół.

4. Ocieplane

Na Państwa życzenie bramy możemy ocieplić, co w szczególności ma znaczenie jeśli będzie ona montowana w garażu, który również jest ocieplony. Wówczas brama w środku wypełniana jest styropianem, a od wewnętrznej strony wykończona panelami PCV.

5. Nieocieplane

Przy bramach nieocieplanych do konstrukcji wykonanej z profili zamkniętych ocynkowanych z zewnątrz nitowana jest tylko blacha trapezowa w wybranym przez Państwa kolorze.

6. Z furtką

W każdej bramie istnieje możliwość wykonania dodatkowego wejścia w postaci furtki. Ułatwia to wejście do garażu bez konieczności otwierania całej bramy.

7. W kolorze z palety RAL

Każda brama może być wykonana w jednym z oferowanych przez nas kolorów

Kolory z połyskiem

Loading ....

Kolory matowe

Loading ....


8. W kolorze drewnopodobnym

Każda brama może być wykonana w jednym z oferowanych przez nas kolorów drewnopodobnych

Loading ....


9. Wykonane w szerokim poziomym przetłoczeniu blachy

Bramy uchylne bez furtki mogą być wykonane z blachy o szerokim ok. 20-sto centymetrowym przetłoczeniu.

 

Dlaczego warto wybrać nasze bramy?

Największą zaletą produkowanych przez naszą firmę bram jest prostota wykonania oraz stabilna, a przede wszystkim trwała konstrukcja gwarantująca sprawną i niezawodną pracę przez długie lata użytkowania. Konstrukcja bram wykonana jest z kształtowników stalowych ocynkowanych. Każda brama z zewnatrz pokryta jest blachą trapezową akrylową w jednym z dostępnych kolorów palety RAL.

Montaż bramy polega na wstawieniu jej do przygotowanego wcześniej przez klienta otworu. Następnie brama jest mocowana do muru za pomocą dybli i piankowana. Usługa montażu nie obejmuje demontażu starej bramy.

Każda brama uchylna posiada zamek przystosowany pod założenie automatu – GRATIS.

 

 

Nowości
 
Sklep
 
Skonfiguruj i zamów produkt
 
Transport cała Polska
 
Montaż GRATIS
 
Płatność przy odbiorze
 
Możliwość sprzedaży ratalnej
 
Pytania i odpowiedzi
 
Najwyższa jakość
 
Przedstawiciele handlowi
 
Panoramy 360°
 
Galeria zdjęć
 
 
Koszyk
produktów: 0
wartość: 0 zł
rabat: 0 zł
w sumie: 0 zł
przejdź do kasy

Kontakt

% Kody rabatowe
wprowadź kod rabatowy

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
Telefon
E-mail
Kod pocztowy
Miejscowość
Województwo
Wiadomość
Odpowiedź w ciągu 24 godzin.
Wszystkie pola są wymagane.

Kalkulatory cen

Garaz
Brama
Kojec
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://www.konstal-garaze.pl/bramy-garazowe.html