Blacha drewnopodobna - estetyczny i solidny wybór

Na naszej stronie można znaleźć sporo informacji o eleganckich garażach blaszanych serii Superline i Extraline. Większość tych garaży wykonana jest z blachy drewnopodobnej, dzięki czemu otrzymujemy produkt solidny jak również nadający uroku działce, na której się znajduje, ponieważ do złudzenia przypomina garaż wykonany z drewna.
Estetyka takiego garażu blaszanego nie podlega dyskusji jednak czy dzięki zastosowaniu blachy drewnopodobnej otrzymujemy cos więcej? Zdecydowanie tak!


Solidna blacha!

Blachy drewnopodobne stosowane w produkcji naszych garaży są wykonane ze stali zabezpieczonej przed działaniem czynników zewnętrznych takich jak: promienie słoneczne, deszcz, śnieg czy wilgoć. Zabezpieczenie to uzyskuje się poprzez wszystkie etapy jej produkcji. Po pierwsze stal ta jest cynkowana ogniowo, dzięki czemu jest chroniona przed rdzą, następnie nakłada się na nią dodatkową warstwę ochronną. Po wykonaniu powyższych czynności przychodzi czas na ostateczne wykończenie blachy nadającej jej niepowtarzalny kolor imitujący naturalne drewno. Blacha, którą stosujemy do naszych garaży blaszanych malowana jest w specjalistycznych tunelach malarskich gdzie na blachy nakładane są profesjonalne farby za pomocą techniki malarstwa proszkowego. Technika ta dodatkowo gwarantuje, że nałożona powłoka na długo zachowuje swój pierwotny wygląd i nie odchodzi od malowanego elementu stając się jednocześnie dodatkowym zabezpieczeniem dla stali.

Estetyka i wytrzymałość

Reasumując, zamawiając garaż blaszany z blachy drewnopodobnej otrzymują Państwo dwa w jednym, czyli estetyczny i wytrzymały produkt, który posłuży długie lata.
Dodatkową zaletą tego typu garaży jest fakt, że w przeciwieństwie do ich drewnianych odpowiedników nie wymajają one dodatkowych zabiegów zabezpieczających, które to w przypadku konstrukcji drewnianych trzeba wykonywać, co rok.

 


Koszyk
produktów: 0
wartość: 0 zł
rabat: 0 zł
w sumie: 0 zł
przejdź do kasy

Kontakt

% Kody rabatowe
wprowadź kod rabatowy

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
Telefon
E-mail
Kod pocztowy
Miejscowość
Województwo
Wiadomość
Odpowiedź w ciągu 24 godzin.
Wszystkie pola są wymagane.

Kalkulatory cen

Garaz
Brama
Kojec
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://www.konstal-garaze.pl/blog/2021-12-09/blacha-drewnopodobna-estetyczny-i-solidny-wybor.html