Wzmocnione garaże blaszane – czy warto?

Warto! Jest to odpowiedź, która nasuwa się niemal automatycznie, ponieważ przy stosunkowo niskim dodatkowym nakładzie finansowym otrzymujemy produkt znacznie trwalszy od tego standardowego.

Na czym polega wzmocnienie garażu blaszanego?
Wzmocniony garaż blaszany to taki, którego konstrukcja jest wykonana z profili zamkniętych, ocynkowanych lub malowanych farbą podkładową a nie jak to jest w przypadku standardowych konstrukcji z kątowników malowanych farbą podkładową lub ocynkowanych. Dodatkowo garaże, których konstrukcja wykonana jest z profili zamkniętych, posiadają zamek zamykany na wkładkę.

Garaże wzmocnione w naszej ofercie.
W naszej ofercie w standardzie wzmocnione są garaże ekskluzywne typu SUPERLINE PLUS i EXTRALINE ponadto wzmacniamy również typowe garaże blaszane, które są dostępne w naszym sklepie. Dodatkowo, konfigurując garaż w kalkulatorze, mogą Państwo zmienić rodzaj jego konstrukcji w zakładce „Konstrukcja” i uczynić go wzmocnionym.

Co daje wzmocnienie garażu blaszanego?
Wzmocnione garaże blaszane stają się zdecydowanie bardziej stabilne, odporne na działanie silnych podmuchów wiatru, a co za tym idzie - zwiększa się poczucie bezpieczeństwa użytkowania nawet przez długie lata. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem zachęcamy wszystkich naszych klientów do stosowania wzmocnionych konstrukcji we każdym rodzaju garażu i pomieszczenia magazynowego, nawet tych przeznaczonych na budowę.

 


Koszyk
produktów: 0
wartość: 0 zł
rabat: 0 zł
w sumie: 0 zł
przejdź do kasy

Kontakt

% Kody rabatowe
wprowadź kod rabatowy

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
Telefon
E-mail
Kod pocztowy
Miejscowość
Województwo
Wiadomość
Odpowiedź w ciągu 24 godzin.
Wszystkie pola są wymagane.

Kalkulatory cen

Garaz
Brama
Kojec
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://www.konstal-garaze.pl/blog/2020-11-20/wzmocnione-garaze-blaszane-czy-warto.html