Bramy garażowe dwuskrzydłowe

 

Tradycyjne zamknięcie garaży, pomieszczeń magazynowych oraz gospodarczych. Prosta konstrukcja bramy zapewnia jej cichą i bezawaryjną pracę przez cały okres użytkowania. Bramy dwuskrzydłowe idealnie sprawdzą się do zamknięcia wysokich pomieszczeń magazynowych czy garaży. Prawe skrzydło bramy posiada zamek z wkładką oraz klamką, natomiast drugie jest ryglowane góra-dół.

 

Widok bramy z wnętrza garażu

Loading ....

Widok bramy z zewnątrz

Loading ....

1.  Dowolny rozmiar

Jesteśmy PRODUCENTEM dlatego też możemy wykonać bramy na zamówienie o konkretnych wymiarach. Należy tylko podać wymiar otworu oraz rodzaj bramy, a resztą zajmą się już nasi konsultanci. Nie muszą się już Państwo martwić, że nie znajdą bramy o odpowiednich wymiarach. Zobacz jak wykonać pomiar otworu pod bramę garażową. Bramy standardowo montujemy w świetle otworu. Światło przejazdu w bramie dwuskrzydłowej zmniejsza się na szerokość 14 cm, natomiast na wysokość 10 cm od wymiarów zewnętrznych bramy.

2. Ocieplane

Na Państwa życzenie bramy możemy ocieplić, co w szczególności ma znaczenie jeśli będzie ona montowana w garażu, który również jest ocieplony. Wówczas brama w środku wypełniana jest styropianem, a od wewnetrzej strony wykończona panelami PCV.

3. Nieocieplane

Przy bramach nieocieplanych do konstrukcji wykonanej z profili zamkniętych ocynkowanych z zewnątrz nitowana jest tylko blacha trapezowa w wybranym przez Państwa kolorze.

4. Z furtką

W każdej bramie istnieje możliwość wykonania dodatkowego wejścia w postaci furtki. Ułatwia to wejście do garażu bez konieczności otwierania całej bramy.

5. W kolorze z palety RAL

Każda brama może być wykonana w jednym z oferowanych przez nas kolorów

Kolory z połyskiem

Loading ....

Kolory matowe

Loading ....


6. W kolorze drewnopodobnym

Każda brama może być wykonana w jednym z oferowanych przez nas kolorów drewnopodobnych

Loading ....


 

Dlaczego warto wybrać nasze bramy?

Największą zaletą produkowanych przez naszą firmę bram jest prostota wykonania oraz stabilna, a przede wszystkim trwała konstrukcja gwarantująca sprawną i niezawodną pracę przez długie lata użytkowania. Konstrukcja bram wykonana jest z kształtowników stalowych ocynkowanych. Każda brama z zewnątrz pokryta jest blachą trapezową akrylową w jednym z dostępnych kolorów palety RAL.

Montaż bramy polega na wstawieniu jej do przygotowanego wcześniej przez klienta otworu. Następnie brama jest mocowana do muru za pomocą dybli i piankowana. Usługa montażu nie obejmuje demontażu starej bramy.

 

Nowości
 
Sklep
 
Skonfiguruj i zamów produkt
 
Transport cała Polska
 
Montaż GRATIS
 
Płatność przy odbiorze
 
Możliwość sprzedaży ratalnej
 
Pytania i odpowiedzi
 
Najwyższa jakość
 
Przedstawiciele handlowi
 
Panoramy 360°
 
Galeria zdjęć
 
 
Koszyk
produktów: 0
wartość: 0 zł
rabat: 0 zł
w sumie: 0 zł
przejdź do kasy

Kontakt

% Kody rabatowe
wprowadź kod rabatowy

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
Telefon
E-mail
Kod pocztowy
Miejscowość
Województwo
Wiadomość
Odpowiedź w ciągu 24 godzin.
Wszystkie pola są wymagane.

Kalkulatory cen

Garaz
Brama
Kojec
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://www.konstal-garaze.pl/bramy-garazowe-dwuskrzydlowe.html